Сонячний колектор Hewalex KS2000 TP - це сучасна гелиосистема. Колектор використовує альтернативну енергію - енергію сонця для нагрівання та подачі в будинок гарячої води.
Працює цілий рік!
Сонячний колектор Hewalex KS2000 TP може забезпечити:
автономне гаряче водопостачання;
підігрів води в басейнах;
обігрів теплиць;
нагрів води для технічних цілей;
підтримку системи опалення.
Якість колектора Hewalex KS2000 TP підтверджено сертифікатом SolarKeymark, отриманим на основі випробувань в Інституті SPF Rapperswil в Швейцарії. Тести, які проходять колектори, припускають не менше 20 років експлуатації.
Плоскі сонячні колектори Hewalex KS2000 TP застосовуються як в невеликих, так і великих солярних установках, для гарантії високої ефективності в роботі. З точки зору конструкції і технічних параметрів KS2000 TP є кращим рішенням серед плоских колекторів.
Абсорбер повністю виготовлений з міді (Cu-Cu).
З'єднання мідного трубопроводу з плитою абсорбера виконано сучасним методом ультразвукового зварювання. Для покриття абсорбера використаний шар BlueTec, вироблений на основі оксидів титану і кремнію, з високими характеристиками селективності.
Кришка корпусу виконана зі структурованого скла, що забезпечує високий коефіцієнт поглинання сонячної енергії (91,6%, найвищий клас U1). Оптичний ККД становить 80,2% відноситься до поверхні апертури, тобто активної поверхні абсорбера.
Застосування листової міді товщиною 0,20 мм забезпечує ефективну провідність тепла, виробленого на поверхні абсорбера.
Термоізоляція з мінеральної вати збільшеною до 55 мм товщини з ізоляцією стінок корпусу 20 мм, забезпечує низькі втрати тепла.
Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" (паралельна система трубопроводів) забезпечує мінімальний опір течією і завдяки цьому низьке споживання електроенергії циркуляційним насосом. Система у вигляді "арфи" сприяє також спуску з трубопроводів гліколю в ситуації перегріву і стагнації колектора (коли відбувається закипання і випаровування). Корпуси колекторів виготовляються з гнутого алюмінієвого профілю високої жорсткості зі збільшеною товщиною, що забезпечує механічну стабільність і повну стійкість до корозії.
Для забезпечення цілорічної роботи колекторів рекомендується установка під нахилом від 30 до 45 °. У разі монтажу на даху з іншим нахилом використовуються регульовані кріпильні системи. Можлива також установка на фасадах будівель, на рівні землі або на горизонтальній даху.